اخاذی از عطاری ها با کلت برتا!

logo

با دستگیری عاملان مسلح اخاذی از عطاری های مشهد، مشخص شد که افرادی با جعل عنوان مامور اطلاعات سپاه و نیروهای تعزیرات حکومتی، فروشندگان غیرقانونی داروهای ترک اعتیاد را سرکیسه می کردند.
به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه خراسان، چند روز قبل، نیروهای سپاه حر مشهد به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد افرادی با جعل عنوان مامور اطلاعات سپاه حر و نیروهای تعزیرات حکومتی مشهد به رشوه گیری و اخاذی از عطاری هایی اقدام می کنند که به طور غیرقانونی در فروش داروهای ترک اعتیاد نقش دارند. با به دست آمدن این سرنخ ها و باتوجه به اهمیت وحساسیت موضوع که تخریب چهره سربازان گمنام در اطلاعات سپاه و نیروهای خدوم تعزیرات حکومتی را نشانه رفته بود، گروه ویژه ای از نیروهای زبده اطلاعات سپاه حر مشهد با هماهنگی و نظارت مستقیم قاضی حسین دشتی (جانشین دادسرای انقلاب مشهد) وارد عمل شدند و با کسب مجوزهای قضایی تحقیقات میدانی گسترده ای را در این باره آغاز کردند.
بررسی های مقدماتی حاکی از آن بودکه عاملان اخاذی از عطاری ها حتی هنگام ارتکاب جرم نیز صورت جلسه های صوری تنظیم می کنند تا فروشنده داروهای غیرمجاز را برای گرفتن پول بیشتر در حالتی از ترس و اضطراب قرار دهند. تحقیقات ماموران اطلاعات سپاه حر مشهد که از مناطق قاسم آباد و هاشمیه آغاز شده بود در نهایت به منطقه کوی امیرالمومنین (ع) رسید جایی که بررسی های غیرمحسوس و پوششی آنان نشان می داد قرار است عاملان اخاذی متصدی یکی دیگر از عطاری های مشهد را سرکیسه کنند بنابراین ماموران سپاه حر محل مذکور را به محاصره درآوردند و منتظر ورود مامور قلابی شدند.
عقربه های ساعت ۱۷:۲۰ را نشان می داد که مردی میان سال وارد عطاری …

عطاری اینترنتی عطاری انلاین

دیدگاه‌ها ۰

*
*