پشتیبانی

تریاق با سر لوحه قراردادن این اصل که مشتری ، سرمایه گران بها و مایه حیات هر فروشگاهی بوده و خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشترکین خود می دان با به کارگیری تجربیات تمامی نیروهای فعال خود در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.

مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات ما ، پشتیبانی واقعی از طریق تلگرام و واتساپ
توسط نیروهای متعهد و متخصص می باشد که خود از ماهرترین ها در شناخت محصولات می باشند
از آنجا که دایره محصولات گسترده می باشد پیشنهاد می کنیم قبل از خرید با همکاران ما توسط پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا انتخابی درست داشته باشید .

بهره‌گیری از تخصص همکاران که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند،
شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی تریاق بوده است .
این کارشناسان از میان عطارهایی انتخاب شده اند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

به منظور رفاه حال آن دسته از مشتریانی که بنا به هردلیلی نوع محصول را نمی دانند یا با نام دیگری از آن محصول نام می برند سیستم ارسال تصویر بوسیله تلگرام می تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشذ از همینرو تریاق تصمیم گرفته تا پشتیبانی را از طریق تلگرام و واتساپ انجام دهد .

آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات قطعه بانک در کلیه ساعات شبانه روز می باشد.

شماره تلگرام و واتساپ : ۰۹۱۷۵۳۷۲۹۵۶

شماره فروشگاه :