درباره ما

تریاق

در حال حاضر فروشگاه های زیادی به صورت اینترنتی و یا به صورت فیزیکی وجود دارند تا بتوانند احتیاجات جامعه را پوشش دهند ، ولی با توجه به انواع اقلام مورد نیاز و تنوع بسیار زیاد آن امکان فراهم کردن تمام این کالا ها در یک فروشگاه امکان پذیر نیست ، از طرفی اگر فروشگاهی فرضی با این شرایط را در نظر بگیریم  ، خرید از آن فروشگاه بسیار سخت و گیج کننده است. بدیهی است که با تخصصی شدن روی یک موضوع می توان به شکل بهتری آن را پوشش داد و در آن زمینه فعالیت کرد.

تریاق یک فروشگاه تخصصی است که به صورت انحصاری در زمینه محصولات عطاری فعالیت می کند تا بتواند در این زمینه مفیدتر و به روزتر باشد.

محصولات تریاق

تریاق یک عطاری اینترنتی است که خدماتی از قبیل، فروش

  • گیاهان دارویی
  • روغن های خوراکی و درمانی
  • انواع چاشنی ها و ادویه های غذایی
  • انواع عرقیات و ومعجون های گیاهی
  • انواع شوینده های گیاهی
  • انواع داروهای گیاهی

دلیل اصلی این کار فراهم کردن فروشگاهی جامع برای تمامیمحصولات عطاری می باشد.

شروع فعالیت

تریاق فعالیت خود را بصورت تخصصی در فروش محصولات عطاری از سال ۱۳۹۷ شروع کرده و تا به امروز همیشه هدف اصلی خود را صداقت ، تعهد ، انصاف ، کیفیت عالی و مهمتر از از همه رضایت مشتری قرار داده است .مدیریت این مجموعه پیشتر تحت عنوان و نامهایی دیگر بصورت فیزیکی در بازار حضور داشته ااست و در همین مدت کوتاه با نام تریاق نیز توانسته مشتریان بسیاری را جلب خود کند .

لوگوی تریاق

مجوزها

تریاق برای این که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند در حال اخذ نمادها و مجوزهای مختلف است

نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن ( در حال اخذ )

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال

یکی دیگر از مواردی که فروشگاه اینترنتی تریاق برای آن ارزش زیادی قائل است شفافیت در خرید است ، بدین شکل که شما دقیقا همان کالایی که تصویر آن را دیده اید و مشخصات آن را مطالعه کرده اید را در صورت خرید دریافت خواهید کرد و به هیچ عنوان کالای تقلبی برای شما ارسال نخواهد شد. با این همه پیشنهاد میدهیم قبل از خرید با پشتیبانی تریاق تماس بگیرید

*لازم به ذکر است تریاق در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی دیگری ندارد

آدرس : تهران – صادقیه –  ستارخان – خسرو جنبوی – خ اسدی – پلاک ۴۵ واحد ۱

راه های ارتباطی :
تلفن : ۰۹۱۷۵۳۷۲۹۵۶-۰۹۱۷۵۳۷۲۹۵۶

شماره تلگرام و واتساپ : ۰۹۱۷۵۳۷۲۹۵۶

کارشناسان عطاری اینترنتی تریاق به شما کمک می کنند تا شما عزیزان، در سریعترین زمان ممکن به محصولات گیاهی مد نظر خود دستیابی داشته باشید.

صاحب امتیاز تریاق :